sobota, 20 aprila, 2024
Novice

Državno prvenstvo Slovenije za dečke in deklice Kranj

Od petka, 3.2.2017 – do nedelje, 5.2.2017 poteka v Kranju moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za dečke in deklice.

1. Dan DP 4-je finalni nastopi

SANJA DUMENČIĆ se je dvakrat uvrstila v finale. Na 400m prosto je zasedla 16. mesto in na 100m hrbtno pa 14. mesto.
MIHA RIJAVEC si je v finalu priplaval 4. Mesto na 50m delfin.
SARA LIČEN je  v kategoriji deklic na 50m delfin  dosegla 14. čas , v mlajšem letniku pa v isti disciplini osvojila 3. mesto.

2.dan DP
6 finalnih nastopov

DAVID BAJEC si je v finalu na 100m delfin priplaval 13. mesto.
MIHA RIJAVEC je dvakrat plaval v finalu in zasedel 5.mesto na 100m delfin, na 50m prosto pa 9. mesto.
SANJA DUMENČIĆ si je prav tako dvakrat priplavala finale in se v disciplini 200m prosto uvrstila na 15. Mesto, 12. mesto pa zasedla v disciplini 200m hrbtno.
SARA LIČEN je bila na 100m delfin 9. , v mlajšem letniku v tej disciplini pa zasedla 2. mesto.

3. Dan DP
3-je finalni nastopi

SARA LIČEN je na 100m mešano zasedla 9. mesto, ter na 100m prosto 3. mesto v mlajsem letniku