sobota, 20 aprila, 2024
Novice

DRŽAVNO PRVENSTVO ZA DEČKE IN DEKLICE 2016

Državno prvenstvo ZA DEČKE IN DEKLICE V KRANJU 22.-24.7.2016

Po treh dneh se je danes z državnim prvenstvom v Kranju zaključila letna sezona za dečke in deklice.
MIHA, DAVID, SANJA, EMA in SARA grejo na zaslužene počitnice,
saj so z 28imi osebnimi rekordi in 7imi finalnimi nastopi pokazali svojo plavalno formo.

SANJA DUMENČIĆ si je priplavala dva finalna nastopa na 50m hrbtno in 400m prosto, ter zasedla odlično 7. mesto na 800m prosto.

MIHA RIJAVEC je ravno tako dvakrat priplaval v finale v disciplinah 50 in 100m delfin, v mlajšem letniku pa tudi stal dvakrat na stopičkah. Na 50m delfin je osvojil 2. mesto in 3. mesto na 100m delfin…

SARA LIČEN si je trikrat zagotovila finalni nastop in sicer v disciplinah 50 in 100m delfin ter 50m prosto.. ter trikrat stala na zmagovalnem odru za mlajši letnik. 2. mesto je zasedla v disciplinah 50 in 100m delfin in 3. mesto na 50m prosto.

ČESTITKE in končno so tudi počitnice…. to je to…do jeseni.