nedelja, 26 maja, 2024
Novice

Letna državna prvenstva

LETNO DRŽAVNO PRVENSTVO MLAJŠIH DEČKOV IN DEKLIC, MARIBOR

15.7. -18.7.2017  je v Mariboru potekalo drzavno prvenstvo za mlajše dečke in deklice med 28 prijavljenimi klubi, je naš klub zastopal Michel Batagelj. Čestitamo mu za vse odplavane rekorde in uspehe. Sedaj pa na zaslužen počitek!

 

LETNO DRŽAVNO PRVENSTVO DEČKOV IN DEKLIC, RAVNE NA KOROŠKEM

21.7.-23-7.2017 je na Ravnah na Koroškem potekalo državno prvenstvo za dečke in deklice med 25 prijavljenimi klubi, je naš klub zastopalo 5 plavalcev: Ema Čehovin, Sara Ličen, in Manuel Misej, David Bajec in Miha Rijavec. 

Po prvem dnevu drzavnega prvenstva za dečke in deklice sta si finalne nastope priborila Miha Rijavec, 5.mesto na 50 delfin in 8. mesto na 400 prosto, ter Sara Ličen 3. mesto v mlajšem letniku. Gremo Ajdovščina!

Drugi dan DP je postregel z 4 finalnimi nastopi, kjer sta se borila za visoka mesta Miha Rijavec 5. mesto 100m delfin in 6. mesto v 50m prosto ter Sara Ličen 2.mesto v mlajšem letniku na 100m delfin ter 3. mesto na 50m prosto.

Zadnji dan državnega prvenstva smo v močni konkurenci dočakali moško finale na 100m kravl, kjer je Miha Rijavec v B finalu dosegel 1.mesto (končno 9. mesto) ter Sara Ličen, ki je priplavala 3 .mesto v mlajšem letniku v 200m delfin. Čestitke tudi Emi, Manuelu in Davidu za odlično odplavane discipline in osebne rekorde.
Želimo vam lepe počitnice!

PKA